Aplikácie páskovacích strojov ORGAPACK v hutníckom priemysle sú známe svojou vysokou spoľahlivosťou aj v extrémnych podmienkach a dlhou životnosťou. Kľúčom k spoľahlivosti sú totiž elektro-hydraulické páskovacie hlavy ORGAPACK rady CH integrované podľa potrieb do niekoľkých typov páskovacích systémov.

Páskovacie hlavy pre napínanie a spájanie oceľovej pásky

Výhodou elektro-hydraulického riešenia je životnosť, spoľahlivosť, robustnosť, flexibilita,  a možnosť pracovať so širokým spektrom oceľových viazacích pások. Páskovacie hlavy ORGAPACK dokážu spájať pásky viacnásobnými priesekmi stredem vrátane špeciálných priesekov na zaistenie spoja. Páskovacie hlavy ORGAPACK sú vhodné na páskovanie na plochých i zaguľatených povrchoch.

Druhy spojenia oceľových pások priesekom

Dodávané systémy sú rozdelené do kategórií podľa spôsobu páskovania a typu produktu

  • Páskovanie plochých produktov priečne (stohy plechov, stohy profilov, skupiny trúbok)
  • Páskovanie plochých produktov pozdĺžne (stohy plechov)
  • Páskovanie oblých produktov po obvode (zvitky plechov)
  • Páskovanie zvitkov k podkladovým paletám
  • Ostatné aplikácie

Riešenie ORGAPACK neobsahujú iba páskovacie technológie, ale taktiež kompletné manipulačné a dopravné systémy podľa zákazníkových požiadaviek vhodné pre optimálny spôsob páskovania daného produktu.

Dôležitou súčasťou dodávok páskovacích systémov na oceľové viazacie pásky je i podpora prostredníctvom regionálnych partnerov ORGAPACK, ktorí zaisťujú pravidelné prehliadky a údržbu páskovacích zariadení on-site.

Páskovanie zvitkov po obvode
Páskovanie stohov pozdĺžne
Páskovanie zvitkov stredom 4 úväzkami
Priečne páskovanie profilov

Produkty zabezpečené páskovacími automatmi ORGAPACK