Aplikácie páskovacích zariadení ORGAPACK v drevárskom priemysle sú známe svojou overenou spoľahlivosťou pri vysokých výkonoch a dlhou životnosťou. Kľúčom k spoľahlivosti sú totiž elektro-hydraulické páskovacie hlavy ORGAPACK typu CH integrované podľa potrieb do niekoľkých typov páskovacích systémov. 

Páskovacie hlavy pre napínanie a spájanie oceľovej pásky

Výhodou elektro-hydraulického riešenia je životnosť, spoľahlivosť, robustnosť, flexibilita,  a možnosť pracovať so širokým spektrom oceľových viazacích pások. Páskovacie hlavy ORGAPACK dokážu spájať pásky viacnásobnými priesekmi stredem vrátane špeciálných priesekov na zaistenie spoja. Páskovacie hlavy ORGAPACK sú vhodné na páskovanie na plochých i zaguľatených povrchoch.

Druhy spojení ocelových pásek průsekem
Druhy spojenia oceľových pások priesekom

Dodávané systémy sú rozdelené do kategórií podľa spôsobu páskovania a typu produktu

  • Páskovanie  priečne  (stohy papiera)
  • Páskovanie zvitkov priečne  (role papiera)

Riešenia ORGAPACK neobsahujú iba páskovacie technológie, ale taktiež kompletné manipulačné a dopravné systémy podľa zákazníkových požiadaviek vhodné pre optimálny spôsob páskovania daného produktu.

Dôležitou súčasťou dodávok páskovacích systémov na oceľové viazacie pásky je i podpora prostredníctvom regionálnych partnerov ORGAPACK, ktorí zaisťujú pravidelné prehliadky a údržbu páskovacích zariadení on-site.

Páskovací automat pro příčné páskování rolí
Páskovací automat na priečne páskovanie rolí
Příčné páskování rolí papíru
Priečne páskovanie rolí papieru
Páskování kartonu příčné s lisem
Páskovanie kartónu priečne s lisom

Produkty zabezpečené páskovacími automatmi ORGAPACK

Produkty zabezpečené páskovacími automaty ORGAPACK